סיפורים מהחיים

אבי ברדה, כפר סירקין

זה היה בשנת 2015, היינו בחופשה משפחתית נהדרת ביוון.

כשחזרנו גילינו שיש לנו בריכה בבית! המים הגיעו לגובה הברכיים לפחות וכל מה שהיה פשוט הלך… הפרקט, הספות, הטלויזיה בסלון, הלפטופ של אישתי, מדפסת, גיטרה חשמלית… ושלא לדבר על הנזק לקירות ולרהיטים מעץ…

היינו צריכים לעזוב את הבית ליותר מחודש והשיפוצים עלו לנו הון עתק… כשחזרנו הביתה מיד התקשרתי להזמין מערכת של Leak Lock ומאז, הראש שלי שקט לגמרי.


ציפי שמואלי, אשדוד

בגלל שיש לי בבית הרבה חפצים יקרי ערך והבנתי שהביטוח לא תמיד מכסה את הכל וגם אם כן, זה סיוט מתמשך, התקנתי מערכת של Leal-Lock לכל מקרה שלא יהיה. ב-2014 טסתי עם חברה ל-3 ימים וכשחזרתי, מיד ראיתי שיש שלולית קטנה במטבח. מסתבר שעכבר כרסם את הצינור של מכונת המים אבל הודות למערכת החכמה של Leak-Lock בזה זה נגמר. אי אפשר לתאר בכלל עד כמה אני מודה להם, כי יש דברים, ששום ביטוח לא יכול לכסות.

 

יובל זריצקי, רמת אביב

חזרתי הביתה אחרי יום מאוד ארוך בעבודה. נכנסתי למקלחת וגיליתי שיש קצת מים על הרצפה… חיפשתי מאיפה המים מגיעים וגיליתי שהצינור שמזרים מים למכונת הכביסה התפוצץ. למזלי הגדול חודשיים לפני כן התקנתי בבית מערכת של Leak-Lock שזיהתה את הנזילה, סגרה את הברז הראשי אוטומטית ומנעה הצפה מטורפת בכל הבית!